Bireysel Müşteri Hizmetleri  +90 850 839 0000

Gerçekleştirdiğimiz ara bağlantılarla
kapasitemizi sürekli arttırmaktayız!

İnternet ve Ses Ara Bağlantıları

Netbone, yurtiçinde ve yurtdışında 4 ayrı operatör ile 6 ayrı internet ara bağlantısı gerçekleştirerek, yedekli ve yüksek kapasiteli genişbant internet hizmetleri sunmaktadır. Netbone’un mevcut internet kapasitesi 100 Gbps’i geçmiş durumdadır ve her geçen gün artmaktadır.

Yurtiçinde 5, yurtdışında ise 6’dan fazla ses operatörü ile (TDM ve IP) arabağlantı noktaları bulunmaktadır.Netbone ses omurgası; operatörler, kamu ve özel sektörlerdeki kurumsal ve bireysel alandaki çok sayıda müşterisine ve iş ortağına hizmet vermektedir.

Tüm sinyalleşme ve çağrı kontrol protokollerini destekleyen ses altyapısı üzerindeki açık arayüzler aracılığıyla, yeni uygulamalar ve servisler geliştirilebilmektedir.

Netbone, mevcut sistemleri ile, flat rate charging (sabit bedel ile görüşme), bedava dakika atama, ön-ödemeli kart sistemleri, zaman aralıklı tarifelendirme, esnek kampanya düzenlemeleri yapabilmektedir. Class 5 ve yeni nesil diğer ses hizmetlerini sunabilecek altyapıya sahiptir.

Ses Hizmetleri, altyapı anlamında yedekli fiber optik erişime sahip olup yanısıra cluster olarak çalışan ekipmanlar üzerinden sağlanmaktadır. Yüksek kapasiteli trafik başlatma gerçekleştirilebilmektedir. Mevcut altyapı, saniyede 1.500’den fazla çağrının gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır.